График на школите


Обновен график на 14.11.2017 година


№ по редМястоДен / семицаЧасГрупаТреньор
1134. СОУ “Димчо Дебелянов” – картапонеделник и сряда16.00-17.00 начинаещиМилена Георгиева
2134. СОУ “Димчо Дебелянов” – картапонеделник и сряда17.00-18.00напредналиМилена Георгиева
361 ОУ-Връбница – картавторник и петък16:00 – 16:45начинаещиМилена Георгиева
461 ОУ-Връбница – картавторник и петък16:45 – 17:30напредналиМилена Георгиева
5Читалище „Свобода“  (бл. 28) – картанеделя15:30 – 17:00любители (над 18)Милена Георгиева

 

№ по редМястоДен / семицаЧасГрупаТреньор
1Читалище „Свобода“  (бл. 28) – картанеделя15.30-17.00любители (над 18)Петър Герзилов

 

№ по редМястоДен / семицаЧасГрупаТреньор
140. СОУ “Луи Пастьор” – картапонеделник ,четвъртък17.00-18.00начинаещиНиколай Йорданов
240. СОУ “Луи Пастьор” – картапонеделник ,четвъртък18.00-20.30напреднали и състезателиНиколай Йорданов
390 СОУ – картаСряда и петък17.00 -18.00начинаещиНиколай Йорданов
490 СОУ – картаСряда и петък18.00-20.30напреднали /  състезателиНиколай Йорданов

 

№ ПО РЕДМЯСТОДЕН / СЕМИЦАЧАСГРУПАТРЕНЬОР
135. СУ “Д. Войников” – картавторник и петък16:30 – 17:30начинаещиЮлиан Стойчев
235. СУ “Д. Войников” – картавторник и петък17:30 – 18:30напредналиЮлиан Стойчев
335. СУ “Д. Войников” – картавторник и петък18:30 – 20:00състезателиЮлиан Стойчев
435. СУ “Д. Войников” – картасъбота10:00 – 12:00сборна групаЮлиан Стойчев
5122. ОУ “Н. Лилиев” – картавторник и четвъртък13:30 – 14:30сборна групаЮлиан Стойчев
6ХII-то ОУ “В. Левски”- картапонеделник и сряда17:00 – 18:00начинаещиЮлиан Стойчев
7ХII-то ОУ “В. Левски” – картапонеделник и сряда18:00 – 19:30напредналиЮлиан Стойчев

 

№ ПО РЕДМЯСТОДЕН / СЕМИЦАЧАСГРУПАТРЕНЬОР
135. СУ “Д. Войников” – картавторник и петък16:30 – 17:30начинаещиВиктория Ангелова
235. СУ “Д. Войников” – картавторник и петък17:30 – 18:30напредналиВиктория Ангелова
335. СУ “Д. Войников” – картавторник и петък18:30 – 20:00състезателиВиктория Ангелова
435. СУ “Д. Войников” – картасъбота10:00 – 12:00сборна групаВиктория Ангелова
5122. ОУ “Н. Лилиев” – картавторник и четвъртък13:30 – 14:30сборна групаВиктория Ангелова
6ХII-то ОУ “В. Левски” – картапонеделник и сряда17:00 – 18:00начинаещиВиктория Ангелова
7ХII-то ОУ “В. Левски” – картапонеделник и сряда18:00 – 19:30напредналиВиктория Ангелова