График на школите


Нов график в сила от 01.10.2018 година


график на Милена Георгиева – обновен на 21.10.2019

Николай Йордановскоор очаквайте повече информация
Юлиан Стойчевскоро очаквайте повече информация

№ по редМястоДен / семицаЧасГрупаТреньор
161 ОУ„Св. св. Кирил и Методий” – кв. „Надежда” – Физкултурен салон – картавторник и четвътък

започват на 01.10.2019 г.

17:45 – 18:30начинаещи (1 и 2клас)Милена Георгиева
254-то  актова залавторник и четвъртък

започват на 01.10.2019 г.

16:00 – 17:00начинаещиМилена Георгиева
3134. СОУ “Димчо Дебелянов” – картапонеделник и сряда – започват на 01.10.2019 г.15:30-16.15подготвителна групаМилена Георгиева
4134. СОУ “Димчо Дебелянов” – картапонеделник и сряда16:00 – 16:45начинаещи (1 и 2 клас)Милена Георгиева
5134. СОУ “Димчо Дебелянов” – картапонеделник и сряда17.00-18.00напредналиМилена Георгиева
361 ОУ„Св. св. Кирил и Методий” – кв. „Надежда” – картавторник и четвъртък17:30 – 18:15начинаещи (деца/юноши)Милена Георгиева
461 ОУ „Св. св. Кирил и Методий” – кв. „Надежда” – картавторник и петък18:15 – 19:00напреднали (деца/юноши)Милена Георгиева
561 ОУ „Св. св. Кирил и Методий” – кв. „Надежда” – картавторник и четвъртък19:00 – 20:00състезатели (деца) и солоМилена Георгиева
6141 ОУ “Народни будители” картапонеделник, сряда19:00 – 21:00средни двойки, мини двойки и соло момичетаМилена Георгиева
7 141 ОУ “Народни будители” картапетък19:00 – 20:30ОФП за всичкиМилена Георгиева

график на Николай Йорданов – предстои обновяване

№ по редМястоДен / семицаЧасГрупаТреньор
140. СОУ “Луи Пастьор” – картапонеделник ,четвъртък17.00-17.45начинаещи (деца/юноши)Николай Йорданов
240. СОУ “Луи Пастьор” – картапонеделник ,четвъртък17:45 – 18:45напреднали (деца/юноши)Николай Йорданов
340. СОУ “Луи Пастьор” – картапонеделник ,четвъртък18:45 – 20:30състезателиНиколай Йорданов
390 СОУ – картасряда и петък17.00 -17.45начинаещи (деца/юноши)Николай Йорданов
490 СОУ – картасряда и петък17.45-18.45напреднали (деца/юноши)Николай Йорданов
590 СОУ – картасряда и петък18.45-20.30състезателиНиколай Йорданов
644 ОУ – кв. “Сухата река”понеделник и сряда13:30-14:15начинаещи (деца)Николай Йорданов

график на Юлиан Стойчев – предстои обновяване

№ ПО РЕДМЯСТОДЕН / СЕМИЦАЧАСГРУПАТРЕНЬОР
1ХII-то ОУ “В. Левски”- картапонеделник и сряда17:00 – 18:00начинаещи (деца/юноши)Юлиан Стойчев
2ХII-то ОУ “В. Левски” – картапонеделник и сряда18:00 – 19:30напреднали (деца/юноши)Юлиан Стойчев
3Биологически факултет на СУ картавторник и четвъртък18:00 – 20:00деца/юношиЮлиан Стойчев

график на Виктория Ангелова – предстои обновяване

№ ПО РЕДМЯСТОДЕН / СЕМИЦАЧАСГРУПАТРЕНЬОР
1в очакванев очакванеВиктория Ангелова